Subtitle Workshop in Windows 7

Težave, vprašanja vse kar je z računalniki povazeno naj tukaj najde svoj prostor
Post Reply
tiger 70
Member

Subtitle Workshop in Windows 7

Post by tiger 70 » Mon Sep 05, 2011 11:41 am

Imam problem z predogledom filmov v Subtitle workshopu 2.51. Imam Windows 7, nameščen
K-Lite Codec Pack 670 Full, nastavljeno kot piše v članku, vendar mi še ne dela kot bi treba.
Film na nekaterih delih šteka, ter slika postane kockasta.
Zanima me, če je potrebno namestiti še kakšne kodeke, ker se mi ne sanja, kaj bi še naredil.
Lep pozdrav.

Vayger
Advanced Member

Post by Vayger » Tue Nov 29, 2011 9:51 am

Jaz imam pa samo delni problem! Joj, teli kodeki.
Nekateri filmi mi delajo na Swju drugi ne!

jane
Editor

Post by jane » Tue Nov 29, 2011 10:06 am

Meni dela brez problema. Nameščen imam samo ffdshow in pa AC3Filter. Vse ostalo je že v W7 (ne vem, če je pomembno - imam 7Ultimate).

Asiagroup
Advanced Member

Post by Asiagroup » Tue Nov 29, 2011 10:14 am

Od K-Lite verzije 7.6 žal opisan postopek ne dela vedno. Poskusi pod "Start Menu --> Programs --> K-Lite Codec Pack --> Configuration --> ffdshow video decoder" ročno nastaviti pri "Codecs"--> RAW Video na "all supported". Potem pa v DirectVobSub-u onemogoči prikazovanje podnapisov, pa bi moralo delati. Vsaj meni je tako delovalo. Pač imam DirectVobSub vedno na namizju, da lahko izključim/vključim prikazovanje podnapisov, ko je to potrebno. Sicer sedaj predpostavljam, da imaš nameščen K-Lite. Če imaš kaj drugega, npr CCCP, ti žal ne morem pomagati, lahko pa ti samo priporočam, da preveri DirectVobSub.

Post Reply