Announcement

Vote for which improvement to work on first!

Več: forum.

Unaudited

Subtitles were not yet audited by the editorial team. Caution is advised!
Poster for subtitles' movie Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014).

Информации за филмот

Наслов Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014)
Вид Филм

Податоци за преводот

ID HEU9
Создадено 20.7.2015 00:19:46
Учесник Анонимно
Јазик Македонски
Слики во секунда N/A


User votes

No votes

User reports

Poor subtitle quality. 0
File is not a subtitle! 0
Wrong movie or episode entry. 0
Wrong language. 0
Wrong release. 0
Garbled text (strange characters, like rectangles and such). 0

Releases

Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014.BRRip.XviD.AC3-EVO
Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014.720p.BluRay.x264-DOGE.MKD
Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014.1080p.BluRay.x264-DOGE
Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014.720p.BluRay.x264-DOGE
Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014.BRRip.XViD-juggs[ETRG]
Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014.720p.BRRip.x264-SANTi
Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014.1080p.BluRay.H264.AAC-RARBG
Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014.BrRip.x264.-.YIFY
Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014.BluRay.1080p-Ganool

Subtitles preview

Име на фајлот
Night.at.the.Museum.Secret.of.the.Tomb.2014.720p.BluRay.x264-DOGE.MKD
Име
night_at_the_museum_secret_of_the_tomb_2014_720p_bluray_x264-doge_mkd
Content preview
# Почеток Крај Metadata Lines
1 00:00:56.860 00:01:2.360
 1. ЕГИПЕТ, 1938
 2. АХКМЕНРА ЕКСПЕДИЦИЈА
2 00:01:8.880 00:01:11.480
 1. Копајте тука, тука и тука.
3 00:01:13.730 00:01:16.730
 1. Господа, во опасност сме.
 2. Се наближува невреме.
4 00:01:16.750 00:01:18.950
 1. Луѓето се исплашени,
 2. мора да заминеме.
5 00:01:18.980 00:01:21.380
 1. Гробницата е тука некаде,
 2. го чувствувам тоа.
6 00:01:21.410 00:01:25.610
 1. Чекај, Роберт, изминаа 2 месеци.
 2. - Aрчи, нема да се откажам.
7 00:01:25.630 00:01:27.630
 1. Каков е овој ветер, тате?
8 00:01:27.660 00:01:29.420
 1. Си Џеј, чекај во камионот.
9 00:01:29.450 00:01:33.950
 1. Не сакам да чекам во камионот.
 2. Реков да одиш. Крени ги прозорците.
10 00:01:33.980 00:01:35.980
 1. Роберт!
11 00:02:2.530 00:02:4.530
 1. Помош!
12 00:02:5.040 00:02:7.040
 1. Помош!
13 00:02:39.500 00:02:42.000
 1. Си Џеј?
 2. Добро ли си?
14 00:02:42.030 00:02:44.530
 1. Да, добро сум.
 2. - Слегувам долу.
15 00:02:46.560 00:02:48.560
 1. Да!

Статистики

Number of downloads 57
Number of units 1K
Number of lines 1K
Number of lines per unit 1.64
Number of characters 38K
Number of characters per line 19.89

Нема коментари