Not migrated

Subtitles had not been migrated yet, some functions may not work.
Poster for Saw 3D (2010).

Информации за филмот

Наслов Saw 3D (2010)
Вид Филм

Податоци за преводот

ID lPgQ
Создадено 28.2.2011 18:37:52
Учесник Gokicivic
Јазик Македонски
Формат SubRip
Слики во секунда 23.97


User votes

No votes

User reports

Poor subtitle quality. 0
File is not a subtitle! 0
Wrong movie or episode entry. 0
Wrong language. 0
Wrong release. 0
Garbled text (strange characters, like rectangles and such). 0

Белешки

Saw.VII.2010.BDRip.XviD-KiNGS

Releases

Saw.VII.2010.BDRip.XviD-KiNGS

Contributions

Учесник Role Share
Gokicivic Испратил 0.0%

Subtitles preview

Preview not available.

Статистики

Number of downloads 255
Number of units 0
Number of lines 657
Number of lines per unit 0.0
Number of characters 0
Number of characters per line 0.0

Numberguy1

од Numberguy1 » 02.3.2011 18:05:17

Преводот за Saw 3D од dimef1 е мој погледни внатре да видиш што пишува и како треба да се остава потписот на оригиналниот автор. А кога ќе земеш пари од преводов, тогаш врбата ќе роди грозје и волкот ќе биде сит, а овците на број. Како може да има превод за овој филм пред 3 месеци и ти баш за него си се фатил да го преведуваш, како демек не си видел дека веќе има поставен превод за филмов, а? Ај еби си ја мајката.

Gokicivic

од Gokicivic » 02.3.2011 16:17:17

kako prvo vregas ti se gleda kulturata kako vtoro reklamiras drugi sajtovikako treto tvoj prevod nikade nema a se bunis, odi lecise i ne zamaraj i administratorite treba da te baniraat odma a ako e taka kako sto vikas ke dadam pola procent od parite sto ke mi gi dadat za filmot [lol][:D][:P][:S][:15]

Numberguy1

од Numberguy1 » 02.3.2011 13:33:28

Абе мочко еден и двајцата знаеме дека си го украл преводот од мене и си ми го избришал потписот. И јас не правам така како што правиш ти. Штета што не знам никој овде иначе преводов веќе ќе ти беше избришан.

Gokicivic

од Gokicivic » 01.3.2011 23:38:53

ako ti taka pravis ne znaci deka site taka pravat a inaku kako bi uspeal da napravis sinhronizacija bas me interesira i za cel film da nema nikakva greska ,,,[:14]

Numberguy1

од Numberguy1 » 01.3.2011 22:52:36

Избришан е потписот на оригиналниот автор, кој сум јас.
Дечко, си го земал преводов од titlovi.com и си му направил синхронизација за оваа верзија и си ставил дека си го превел ти.