Announcement

Vote for which improvement to work on first!

Več: forum.

Not migrated

Subtitles had not been migrated yet, some functions may not work.
Poster for subtitles' movie Enchanted (2007).

Informatat e filmit

Titulli Enchanted (2007)
Tipi Film

Informatat e titrave

ID fA4q
Krijuar 2013-12-01 8.33.21.MD
Kontribues Feralbo
Gjuha Shqiptar
Formati SubRip
FPS 23.976


User votes

No votes

User reports

Poor subtitle quality. 0
File is not a subtitle! 0
Wrong movie or episode entry. 0
Wrong language. 0
Wrong release. 0
Garbled text (strange characters, like rectangles and such). 0

Notes

Një përrallë klasike e Disney që përfshin kohët moderne të qytetit të Nju Jork-ut.<br />
Historia e një princeshe përrallash që dërgohet në botën tonë nga një mbretëreshë e keqe.<br />
Menjëherë pas mbërritjes së saj, Princesha Xhizel fillon ta ndryshojë mendimin e saj<br />
për jetën dhe dashurinë pas takimit me një avokat simpatik.<br />
Mund të mbijetojnë të botën tonë, idetë romantike të një libri përrallash?

Releases

Enchanted.2007.720p.BluRay.DTS.x264-ESiR
Enchanted.2007.720p.BluRay.x264-REFiNED
Enchanted.2007.DVDRip.XviD-DiAMOND
Enchanted[2007]DvDrip[Eng]-FXG.
Enchanted[2007]DvDrip-aXXo

Contributions

Kontribues Role Share
Feralbo Ngarkuesi 0.0%

Subtitles preview

Preview not available.

Statistikat

Number of downloads 36
Number of units 0
Number of lines 1K
Number of lines per unit 0.0
Number of characters 0
Number of characters per line 0.0

S'ka komente