Not migrated

Subtitles had not been migrated yet, some functions may not work.
Poster for Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013).

Informatat e filmit

Titulli Hansel & Gretel: Witch Hunters (2013)
Tipi Film

Informatat e titrave

ID _goq
Krijuar 2013-12-01 11.03.40.PD
Kontribues Feralbo
Gjuha Shqiptar
Formati SubRip
FPS 23.976


User votes

No votes

User reports

Poor subtitle quality. 0
File is not a subtitle! 0
Wrong movie or episode entry. 0
Wrong language. 0
Wrong release. 0
Garbled text (strange characters, like rectangles and such). 0

Notes

Në këtë version te përrallës Hansel dhe Gretel janë gjahtarë shtrigash dhe i gjurmojnë ato në të gjithë botën. Ndërsa cikli i hënës së përgjakur po afron, ata hasin në një formë të së keqes dhe mund të zbulojnë sekretin e së kaluarës së tyre.

Releases

Hansel.and.Gretel.Witch.Hunters.2013.720p.BrRip.x264.YIFY
Hansel.and.Gretel.Witch.Hunters.Extended.Version.2013.720p.BluRay.x264-ANGELiC
Hansel.And.Gretel.Witch.Hunters.2013.UNRATED.1080p.BluRay.x264.ANGELiC
Hansel.and.Gretel.2013.720p.BluRay.x264.GECKOS.PublicHD

Contributions

Kontribues Role Share
Feralbo Ngarkuesi 0.0%

Subtitles preview

Preview not available.

Statistikat

Number of downloads 68
Number of units 0
Number of lines 899
Number of lines per unit 0.0
Number of characters 0
Number of characters per line 0.0

S'ka komente