Announcement

Vote for which improvement to work on first!

Več: forum.

Unaudited

Subtitles were not yet audited by the editorial team. Caution is advised!
Poster for subtitles' movie London Has Fallen (2016).

Informatat e filmit

Titulli London Has Fallen (2016)
Tipi Film

Informatat e titrave

ID GjZA
Krijuar 2016-04-22 8.29.03.MD
Kontribues Anonim
Gjuha Shqiptar
FPS N/A


User votes

No votes

User reports

Poor subtitle quality. 0
File is not a subtitle! 0
Wrong movie or episode entry. 0
Wrong language. 0
Wrong release. 0
Garbled text (strange characters, like rectangles and such). 0

Releases

ligori
London.Has.Fallen.2016.720p.HDRip.KORSUB.x264.AAC2.0-STUTTERSHIT

Subtitles preview

Emri i file
London.Has.Fallen.2016.720p.HDRip.KORSUB.x264.AAC2.0-STUTTERSHIT
Name
london_has_fallen_2016_720p_hdrip_korsub_x264_aac2_0-stuttershit
Content preview
# Fillimi Fundi Metadata Lines
1 00:00:2.969 00:00:9.023
 1. Subtitle created by <font color="#ffff00">- Aorion -</font>
 2. "London Has Fallen (2016)" ^ (Run time 01:37:21)
2 00:00:12.852 00:00:17.123
 1. 2 Persona te armatosur kane qelluar per vdekje pas nje
 2. qitje ne nje qender tregtare ne Angli
3 00:00:17.156 00:00:21.119
 1. Aq sa 80 000 njerez nga qyteti jane larguar n shtepite e tyre
 2. per te shpetur te shtenave ne...
4 00:00:21.144 00:00:24.863
 1. Forcat qeveritare në Filipine jugore
 2. kanë nisur një vepër penale kundër rebelëve
5 00:00:24.888 00:00:28.552
 1. pasi luftimet përshkallëzohen në këtë
 2. pjesë te vendit më të madh katolik të Azisë.
6 00:00:28.576 00:00:34.226
 1. Një ditë zije kombëtare në Filipine,
 2. pas 44 komando të policisë u vranë
7 00:00:34.251 00:00:37.507
 1. në krye të detyrës, kur një
 2. Operacioni anti-terror shkoi keq.
8 00:00:37.532 00:00:42.254
 1. 200 separatistët e armatosur rëndënga më
 2. Fronti Çlirimtar Kombëtar sulmuan qytetin...
9 00:00:42.279 00:00:46.549
 1. Oficerët nga Forca e Veprimit Speciale të Policisë
 2. u vranë gjatë një operacioni
10 00:00:46.575 00:00:49.138
 1. per te kapur nje nga terroristet
 2. me te kerkuar...
11 00:00:49.163 00:00:53.103
 1. PUNJAB PROVINCE
 2.   50 milje në veri të Lahore, Pakistan...
12 00:01:15.260 00:01:18.489
 1. Autoritetet Filipine tani thone
 2. numrin e bombardimeve te djeshme ne hotel
13 00:01:18.514 00:01:22.674
 1. ka arritur në 146 vdekurit
 2. dhe 231 të plagosur.
14 00:01:22.699 00:01:26.734
 1. Ky eshte terrorizmi me shkaterrues
 2. qe sulmojn ne Azi,ne 10 vjet.
15 00:01:26.760 00:01:29.295
 1. Dhe më e keqja kurrë, në Manila.

Statistikat

Number of downloads 67
Number of units 20
Number of lines 37
Number of lines per unit 1.85
Number of characters 1K
Number of characters per line 36.03

S'ka komente