Announcement

Vote for which improvement to work on first!

Več: forum.

Not migrated

Subtitles had not been migrated yet, some functions may not work.
Poster for subtitles' movie Snow White and the Huntsman (2012).

Informatat e filmit

Titulli Snow White and the Huntsman (2012)
Tipi Film

Informatat e titrave

ID HcQg
Krijuar 2012-12-19 3.21.24.MD
Kontribues albi
Gjuha Shqiptar
Formati SubRip
FPS 23.976


User votes

No votes

User reports

Poor subtitle quality. 0
File is not a subtitle! 0
Wrong movie or episode entry. 0
Wrong language. 0
Wrong release. 0
Garbled text (strange characters, like rectangles and such). 0

Notes

Para shume vitesh Mbreteresha e mbrekullueshme Ravena vrau Mbretin naten e pare te tyre te marteses.. Tani i nevojitet nje zemer e “virgjer” qe te mund te mirembaje bukurine e saj, por dhe fuqine e saj. Dhe e vetmja qe gjendet eshte zemra e vajzes se mbretit e cila eshte e burgosur ne keshtjelle me vite te tera. Vajza e re mundi te arratisej dhe kerkoi strehim ne Pyllin e Erret, i cili eshte i mbushur me bime te rrezikshme dhe kafshe helmuese. Mbreteresha dergon atje njeriun e vetem qe mund te mbijetoje ne Pyll: nje Gjuetar te pikelluar . Duke patur braktisur cdo shprese per jeten, Gjuetari pranon. Por… kur e gjen , heziton. Do e vrase vajzen e bukur? Apo do e stervisi qe te behet luftetarja me e mire qe ka pare ndonjehere ajo Mbreteri?

Releases

Snow.White.and.the.Huntsman.2012.EXTENDED.720p

Contributions

Kontribues Role Share
albi Ngarkuesi 0.0%

Subtitles preview

Preview not available.

Statistikat

Number of downloads 64
Number of units 0
Number of lines 792
Number of lines per unit 0.0
Number of characters 0
Number of characters per line 0.0

S'ka komente